Menu

Goblins Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Goblins Gold

Výherní Automat Goblins Gold Online ZdarmaGoblin Gold je fantastickým výherním automatem zdarma od společnosti Microgaming. Tento automat má 3 válce, 3 výherní linie a pár úžasných cen. V tomto výherním automatu se musíte postavit zlověstným goblinům, kteří skrývají všechno své zlato v temných jeskyních. Vy máte ale příležitost část jejich zlata získat pro sebe a vybudovat tak své vlastní bohatství.

Výherní Automat Goblins Gold Online Zdarma

 

Hlavními postavami tohoto dramatického automatu online jsou goblini. Společnost Microgaming odvedla při jejich detailním navrhování opravdu skvělou práci. Mimo samotných goblinů se můžete setkat i s jinými symboly, jako například s gobliní svítilnou a pytli se zlatem. Nechybí zde ani tradiční symboly, jako je symbol bar. Úroveň sázek je velmi rozsáhlá, hráči si tak mohou vybrat i z méně riskantních částek. Maximální částka však hráčům umožňuje hrát o maximální jackpot v hodnotě 6000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti