Menu

Captain Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Captain Cash

Výherní Automat Captain Cash Online ZdarmaCaptain Cash je zde, aby vás vzal na pirátskou plavbu plnou zábavy, vzrušení a neskutečných pokladů. Tento tříválcový výherní automat zdarma s 5 výherními liniemi je určitě jedním z těch nejúspěšnějších pirátských výherních automatů momentálně dostupných na trhu. Grafická stránka, animace a doprovodná hudba skvěle doplňují vzrušující nádech této hry.

Výherní Automat Captain Cash Online Zdarma

 

Captain Cash je dostupný pro operační systémy windows, mac i linux. Ke hraní nepotřebujete ani stahovat žádný dodatečný software. Tento výherní automat zdarma je prošpikován pirátskými předměty, jako jsou truhlice, mapy, šavle, lodě a vlajky. Wild symbolem je pirátská maska, která může zdvojnásobit vaše výhry. Ve hře je i druhý wild symbol Bar. Získáním tří symbolů Bar na jedné výherní linii můžete vyhrát až 1000 mincí. To však platí pouze pro hráče, kteří do hry vsadí více jak 5 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti