Menu

Money Mad Monkey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Money Mad Monkey

Automat Online Zdarma Money Mad MonkeyDejte si pozor, do města přichází šílená obří opice a přináší sebou velké odměny. V online automatu zdarma Money Mad Monkey s pěti válci a dvaceti výherními liniemi se setkáte s nebezpečnou opicí. Tématika tohoto automatu je inspirována známým King Kongem. Grafické provedení je plné křiklavých barev a jednoduchých symbolů. Zvuková kulisa se přehrává pouze při protáčení, ale dobře dokresluje atmosféru.

Automat Online Zdarma Money Mad Monkey

 

Čím tento automat zaujme je určitě skvělá hratelnost, protože nabízí řadu zajímavých prvků. Těmi jsou speciální symboly, kterých je zde několik druhů. Při jejich zkompletování můžete získat bonusová protočení s násobičem nebo si třeba zahrát bonusovou hru, ve které budete šplhat po domě. Výherní automat Mad Monkey jde cestou průměrného zpracování ale zábavných možností, které vás u hry udrží na dlouhou dobu.

Jedná se o extrémně zábavný výherní automat zdarma pocházející z laboratoře společnosti Microgaming. Nejde však o obyčejnou opici. Tato bláznivá opice z vás může udělat opravdového boháče, a to za pouhý okamžik. Tato zábavná hra se odehrává v samotném New Yorku. Na všech pěti válcích se tak promítá toto nádherné město. Výherní kombinace se v tomto výherním automatu zdarma objevují velmi často. Mimo to na vás samozřejmě čekají i úžasné speciální funkce.

 

Scatter symbol je vaším klíčem ke spinům zdarma. Vaše šance na výhry ale zvýší i wild symboly a násobitelé. S pomocí těchto speciálních funkcí vám tato opice může přinést obří pytel s 10 000 dolary, a to v každém kole. Stejně jako všechny ostatní výherní automaty od společnosti Microgaming, i tato je dotažená do naprosté dokonalosti, bez žádných zádrhelů. Celkově jde o pohodový, jednoduchý výherní automat se spoustou výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti