Menu

Samurai Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Samurai Sevens

Hrací Automat Samurai Sevens Online ZdarmaJedná se o naprosto excelentní výherní automat zdarma vytvořený společností Microgaming. Znovu jde o retro výherní automat, který vypráví o čínských bojovnících. Tento výherní automat je velmi dobrodružný a má vysokou kvalitu se skvělou grafikou, plynulými animacemi a nesrovnatelným audiem. Tento výherní automat zdarma má 3 válce a 3 výherní linie.

Hrací Automat Samurai Sevens Online Zdarma

 

Jedná se o opravdu klasický automat s poměrně malým vlivem moderních automatů. Tento konkrétní výherní automat zdarma neobsahuje žádné bonusové funkce. Nenaleznete zde ani wild symbol, ani scatter symbol, ani žádná bonusová kola nebo spiny zdarma. To dělá z této hry naprosto čistý hrací automat, který je určen pro milovníky starých her. Zároveň se jedná o skvělou příležitost pro nováčky v herním průmyslu, protože se zde nemusí potýkat s důmyslnými a pokročilými pravidly a funkcemi. Tento výherní automat neobsahuje velké množství symbolů, ale pouze pár. Narazíte zde na tři typy bar symbolů, draka a samuraje.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti