Menu

Flos Diner

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Flos Diner

Výherní Automat Flos Diner Zdarma OnlineFlos Diner je velmi zábavným hracím automatem online, který by si neměl nechat ujít žádný automatový nadšenec. Konkrétně tento výherní automat zdarma je díky jeho velmi jednoduché struktuře velmi vhodný pro nováčky v herním průmyslu. Se svými třemi válci následuje cestu klasických výherních automatů. Společnost Microgaming, která je již zavedenou společností vyvíjející výherní automaty, odvedla opět velmi dobrou práci při zveřejnění dalšího z jejích retro výherních automatů.

Výherní Automat Flos Diner Zdarma Online

 

A i když samotná hra je klasikou, neplatí to tak úplně pro poskytnuté odměny. V podstatě jsou stejně moderní a vysoké, jako můžete dnes čekat od jakéhokoli velkého automatu. Tím nejvyšším jackpotem ve hře je 2400 mincí, ale záleží na výši vaší sázky. Při té nejnižší sázce můžete stále vyhrát nádherný jackpot v hodnotě 800 mincí. Tento výherní automat je osvobozen od všech možných bonusových funkcí, ale nemění to nic na tom, že je tento výherní automat velmi štědrý vůči svým hráčům.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti