Menu

Booty Time

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Booty Time

Hrací Automat Booty Time Zdarma OnlineBooty Time může znít jako název nějakého zakázaného DVD, ale ve skutečnosti se jedná o pětiválcový video automat od společnosti Microgaming. Booty Time, či plným názvem Captain Squawk’s Booty Time, je hrací automat k okamžitému hraní. Znamená to, že si pro jeho hraní nemusíte stahovat žádný software na váš počítač. Hra je kompatibilní pro hraní ve všech běžných internetových prohlížečích včetně Google Chrome, Safari a Mozilla.

Hrací Automat Booty Time Zdarma Online

 

Ukázalo se, že dobrodružná honba za pokladem všech hrdlořezů napříč sedmero moři je živnou půdou pro spoustu her s pirátskou tématikou. Booty Time má ale dostatečné množství funkcí, které ho odlišují od všech podobných her. Výherní automat obsahuje 25 výherních linií (můžete si zahrát klidně jen s jednou, pokud chcete) a zahrnuje wild a scatter symboly, bonusovou hru a funkci automatické hry.

Je nám jasné, že vás naprosto nepřekvapí umístění výherního automatu na palubu pirátské lodě. Válce tak překrývají oceán za klidného počasí a můžete na nich najít symboly jako kameninový džbán, pravděpodobně plný grogu, s obrázkem lebky se zkříženými hnáty. Kapitána Squawka, který obdivuhodně plní funkci kapitána i papouška. Pelikána, truhlu s pokladem a standardní symboly hracích karet od 9 po eso, které byly vytvořeny z roztrhané pirátské vlajky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti