Menu

Chiefs Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chiefs Magic

Výherní Automat Chiefs Magic Zdarma OnlineChief’s Magis je výherním automatem od společnosti Microgaming, který je určen speciálně pro milovníky klasiky. V této hře mají hráči šanci dostat se mezi domorodé Američany a vyhrát masivní výhry. Tento hrací automat má pouze 3 válce, jednu výherní linii a pouze pár pravidel. Vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko spin a čekat na výherní kombinace, které se na válcích objeví.

Výherní Automat Chiefs Magic Zdarma Online

 

Všechny výherní kombinace jsou uvedeny v tabulce výplat. Nejvyšším jackpotem je 600 mincí, co ž je dostatek na to, jak jednoduchá tato hra vlastně je. Grafická stránka a animace tohoto automatu online jsou skvěle provedeny a jsou velmi atraktivní po každé stránce. To je právě jedním z těch největších důvodů obrovské populárnosti tohoto výherního automatu. Maximální povolená sázka jsou 3 mince, které je nutné vsadit pro šanci na získání jackpotu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti