Menu

Big Kahuna Snakes And Ladders

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Big Kahuna Snakes And Ladders

Výherní Automat Big Kahuna Snakes And Ladders Zdarma OnlinePokračováním původní hry Big Kahuna, která byla zveřejněna již v roce 2003, je výherní automat Big Kahuna II: Snakes and Ladders. Ten nabízí hráčům ještě více výherních linií, volná zatočení a dodatečnou bonusovou hru. Říká se, že pokračování nikdy nepředčí svoji původní verzi, ale v tomto případě se jedná o prachsprostou pověru. Hrací automat Big Kahuna II je totiž stejně tak zábavný, jako jeho předchůdce.

Výherní Automat Big Kahuna Snakes And Ladders Zdarma Online

 

Stejně tak jako slavná původní verze pochází i Big Kahuna II z dílny společnosti Microgaming a tématem této hry je tropický ráj. Na pozadí malebné ostrovní idylky si můžete zahrát na pěti válcích a snažit se najít kmenovou masku kmene Big Kahuna, která byla ukradena a ukryta někde na vrcholku hory. Jen se při tom vyvarujte všudypřítomných otravných hadů, kteří se vám budou neustále plést do cesty, se snahou brzdit váš pokrok.

Big Kahuna II vám nabízí lákavý zaručený jackpot ve výši 200 000 kreditů a navíc 30 000 kreditů z bonusové hry. Pokud se vám je podaří získat, budete z toho mít skvělý výplatní den!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti