Menu

City Of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

City Of Gold

Hrací Automat City Of Gold Zdarma OnlinePříběh o městě ze zlata existuje již dlouhé generace. Ve skutečnosti ho hledala již celá řada cestovatelů a žádný z nich nikdy neuspěl. Díky tomuto skvělému výhernímu automatu zdarma však tato legenda ožívá. Tento automat vám nabídne opravdu všechno, co by mělo opravdové zlaté město mít: vzrušení, napětí a neskutečné bohatství. Grafická stránka, animace i doprovodné zvukové efekty jsou s daným tématem skvěle propojené.

Hrací Automat City Of Gold Zdarma Online

 

Tento jedinečný výherní automat online je vybaven 3 válci s 20 výherními liniemi. Vsadit si na tento automat může být ze začátku trošku složitější, a proto vyžaduje trošku praxe. Maximální výhra, kterou ale tento výherní automat nabízí, je neskutečných 30 000 dolarů na jedno zatočení. Na tuto výhru mohou dosáhnout všichni hráči, kteří na jedno zatočení vsadí 100 dolarů. Ve hře na vás čeká celá spousta bonusových funkcí jako wild symbolů, scatter symbolů a spinů zdarma, které hráčům pomohou získat ty nejvyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti