Menu

Happy New Year

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Happy New Year

Výherní Automat Happy New Year Zdarma OnlineHappy New Year je asi tím nejbarevnějším výherním automatem zdarma, který jsem kdy hrál. Tento automat je naplněn zábavnými symboly, jako je logo čínského Nového roku, barevné rachejtle a červené čínské lampióny. Tím nejatraktivnějším na tomto automatu zdarma je ale hlavní cena, kterou při hraní mohou hráči získat. Jedná se o krásných 70 000 mincí. Tato hra není dokonce o nic komplikovanější, než všechny ostatní hry s tak vysokým jackpotem.

Výherní Automat Happy New Year Zdarma Online

 

Tento skvělý výherní automat má pouze 3 válce. Jedním z nejdůležitějších symbolů je nápis Happy New Year. Tento symbol může zdvojnásobit nebo dokonce zčtyřnásobit vaše výhry, což je naprosto úžasné. Mimo tohoto symbolu se můžete setkat i se scatter symbolem a symbolem čínského svitku, což jsou další důležité symboly tohoto výherního automatu zdarma. Tyto dva symboly vám brzy naplní vaše kapsy až po okraj.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti