Menu

Galacticons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Galacticons

Hrací Automat Galacticons Online ZdarmaTvůrcem tohoto super pohodového hracího automatu online s vesmírným tématem je společnost Microgaming. Tato hra je neskutečně zábavná a naplněná opravdu skvělými funkcemi. Grafická stránka, animace, doprovodná hudba a symboly jsou provedené naprosto dokonale po všech stránkách. Většina symbolů je nějak propojena s hlavním tématem.

Hrací Automat Galacticons Online Zdarma

 

Srandovní mimozemšťané, mimozemské vesmírné lodě, mléčná dráha, černá díra a slunce, to je jen několik z nevšedních vesmírně orientovaných symbolů tohoto výherního automatu zdarma. Mimo tyto symboly se ve hře setkáte s barevnými symboly hracích karet od esa až po devítku. Tento skvělý výherní automat má 5 válců, ale žádné výherní linie. Abyste vyhráli nějakou výplatu, musíte na válcích spojit tři a více symbolů. Wild symbolem je mléčná dráha a scatter symbolem je slunce. Černá díra je velmi speciálním symbolem, protože se objevuje pouze při spinech zdarma. Všechny tyto symboly vám nabídnou skvělé ceny a 243 způsobů, jak je získat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti