Menu

Jackpot Express

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jackpot Express

Výherní Automat Jackpot Express Online ZdarmaJackpot Express je výherní automat zdarma se 3 válci a 5 výherními liniemi. Je asi jasné, že se jedná o jednoduchý výherní automat, který má pouze základní pravidla. I když má rovných pět výherních linií, nenaleznete zde příliš mnoho symbolů. To je v podstatě skvělou věcí. Pět výherních linií s menším počtem symbolů zvyšuje frekvenci výherních kombinací na válcích.

Výherní Automat Jackpot Express Online Zdarma

 

Právě proto si tato hra získala tolik fanoušků za velmi krátkou dobu, a to přes to, že nemá v nabídce žádné zvláštní funkce. Nejdůležitějším symbolem je symbol zlatého náklaďáku. Získáním tří takových symbolů si vytočíte jackpot. Hodnota jackpotu může být 1000, 1500, 2000, 2500 nebo 5000 mincí, v závislosti na hodnotě vaší sázky. Minimální sázka je 1 mince a maximálně můžete vsadit až 5 mincí. Každá mince v tomto úžasném výherním automatu zdarma aktivuje jednu výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti