Menu

Phoenix Sun

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Phoenix Sun

Výherní Automat Phoenix Sun Online ZdarmaPro milovníky mytologie je tu výherní video automat Phoenix Sun. Automat je inspirován právě mytologickými kreaturami, které podle bájí existovaly v dávných dobách. Jsou to kreatury, které například dokázaly shořet a narodit se znovu ze svého prachu. Pozadí automatu je plné pyramid a celou hrou vás bude doprovázet příjemný hudební doprovod.

Výherní Automat Phoenix Sun Online Zdarma

 

Výherní automat Phoenix Sun je opravdu žhavý a nabízí vám herní pole o velikosti 5×3 s 243 výherními liniemi. Pokud ale stojí štěstí na vaší straně, můžete aktivovat herní pole o velikosti 5×6. Aktivovat se může také i více výherních linií. Nakonec tak můžete dosáhnout i 7776 šancí na získání výher. Pro nové hráče je tento hrací automat velmi snadný na ovládání. Mimo klasického tlačítka pro roztočení válců můžete využít i funkce pro automatické točení válců. V tomto případě můžete roztočit válce až 1000x bez žádného zasahování. Rozsah sázek se může pohybovat od 0,25 až do 100.

Herní symboly

V tomto Egyptem inspirovaném výherním automatu narazíte hned na několik symbolů. Mezi ty méně hodnotné symboly patří karetní symboly od 10 až po eso. Mezi symboly, které mají vysokou hodnotu, patří vlci, ptáci, kočky, faraoni a Kleopatra. Také jsou přítomni dva wild symboly. Běžný wild symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo wild symbolu fénixe. Každý symbol fénixe, který se na válcích objeví, aktivuje na válcích dodatečné pole, které okamžitě zvyšuje počet vašich výherních linií. Nejlepší funkcí je aktivace fénixových re-spinů, díky kterým získáte 5 fénixových wild symbolů. Tím se zvýší i počet válců a vy budete hrát na herním poli 5×6 se 7776 výherními liniemi.

Video automat Phoenix Sun vám nabízí skvělou zábavu a spoustu velmi vysokých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti