Menu

Disco Funk

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Disco Funk

Disco Funk Automat Online ZdarmaDisco Funk je velmi zajímavý výherní automat zdarma se spoustou zábavných prvků. Celá hra je o tančení a skvělé muzice. Je asi naprosto jasné, že tento výherní automat zobrazuje život nočních klubů ze sedmdesátých let minulého století. To byla právě doba diskotékové muziky, která se stala oblíbeným žánrem snad každého. Všichni si také užívali tančení v paprscích diskotékové koule. Tento výherní automat zdarma je produktem vývojářské společnosti Habanero. Tato společnost odvedla velmi dobrou práci při vložení nočního klubu ze sedmdesátých let do tohoto výherního automatu zdarma. Herní rozhraní záři těmi nejvhodnějšími barvami a vaše oči bude výrazně přitahovat. V tomto výherním automatu zdarma také narazíte na celou řadu symbolů, které byly převzaty přímo z nočních klubů.

Disco Funk Automat Online Zdarma

 

Disco Funk je v podstatě pětiválcový výherní automat online s 25 výherními liniemi. Na každém válci jsou umístěny tři symboly. Abyste v tomto výherním automatu získali peněžní výhry, musíte na aktivních výherních liniích tvořit výherní kombinace. Hodnota vašich výher bude záviset na výši vaší sázky a konkrétní výherní linii. Ke změně hodnoty sázky máte v tomto výherním automatu zdarma hned několik možností. První z nich je změna hodnoty vsazených mincí, další možností je změna úrovně sázky a poslední možností je změna počtu výherních linií. Celý proces změny hodnoty sázky je opravdu mnohem jednodušší, než se vám může zdát. Vše zvládne velmi lehce i úplný začátečník. Tou nejvyšší výhrou, kterou v rámci tohoto výherního automatu můžete získat, je 12 500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti