Menu

Turbo Play

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Turbo Play

Výherní Automat Turbo Play Online ZdarmaChcete najít jednoduchý, klasický výherní automat online zdarma se štědrými a zábavnými funkcemi? Pokud ano, tak přemýšlejte o výherním automatu Turbo Play. Jedná se tříválcový výherní automat od Wazdan Gaming, který funguje pomocí nástroje pro vývoj her Unity engine. Má jednoduchou a velmi příjemnou grafiku a jednu výherní linii. Získáte ale některé speciální funkce, které dostanou váš herní zážitek z této hry na úplně jinou úroveň.
Speciální funkce vám pomohou získat tři stejné symboly na jedinou výherní linii. Válce této hry jsou zaplněny barevnými symboly hrušek, pomerančů, třešní, švestek, citrónů, hroznů, melounů, nápisů Vegas bar, hvězd, zvonů a vaků se zlatem.

Výherní Automat Turbo Play Online Zdarma

 

Automat Turbo Play vám připomene ty nejlepší časy, kdy jste hráli klasické výherní automaty, ale nabízí vám něco mnohem zajímavějšího ve formě jedinečné funkce zablokování válce. S touto funkcí můžete převzít kontrolu nad válci a vytvořit vlastní výhry. Hra obsahuje speciální mechanismus, který automaticky zablokuje válce, pokud na prostředním řádku získáte dva stejné symboly. Zablokovány mohou být válce 1 nebo 2. Když se tak stane, musíte roztočit válce ještě jednou a využít vaší šance na vytvoření výherní kombinace. Pamatujte si, že zablokování válců můžete změnit nebo zrušit a zablokovat jiný válec. Také můžete změnit na jinou formu hraní z automatické nabídky.
Hvězda zastupuje wild symbol a nahrazuje pět různých symbolů. Jedná se o švestky, hrušky, pomeranče, citróny a třešně. Tento symbol se objevuje pouze na třetím válci, ale za to se může objevit velmi často a tím výrazně zvýšit vaše šance na pořádnou výhru! Výherní automat Turbo play byl vytvořen dálnou Wazdan Gaming opravdu takovým stylem, že rozhodně stojí za to, si ho zahrát. Mezi všemi těmi ostatními klasickými automaty nenajdete jediný, který by měl takové množství speciálních funkcí. Není pochyb o tom, že tato hra na trhu předčí tisíce jiných her. Dejte této hře šanci hned teď a uvidíte, jakou si užijete zábavu. Nebudete toho litovat!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti