Menu

Tetri Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Tetri Mania

Automat Tetri Mania Online ZdarmaVýherní automaty zadarmo z dílny Wazdan jsou zde. Tato herní společnost vydala nový výherní automat s názvem Tetri Mania. Tato hra vám může připomenout mnoho vzpomínek z dětství, protože snad všichni vyrůstali hraním hry tetris. Nyní je tato hra dostupná se čtyřmi válci a devíti výherními liniemi, které vám pomohou vyhrát opravdu krásné ceny.

Automat Tetri Mania Online Zdarma

 

Chcete-li si ve svém volném čase zahrát výherní automat online zdarma Tetri Mania, tak pokračujte dále ve čtení. Od chvíle, kdy vstoupíte do této hry, zaznamenáte prvky vztahující se ke hře teris. Jedním příkladem jsou symboly, které jsou navrženy ve formě barevných kostek tak, aby odpovídali těm z tetrisu. Symboly zahrnují červené A, žluté Q, fialové K, tyrkysové J, modrou 9, zelenou 10 a dva scatter symboly ve formě tetrisových kostek. Přítomen je i žolík s tetrisovým náhrdelníkem a s miniaturními kostkami na jeho klobouku.

Tato zábavná hra obsahuje speciální funkce, jako jsou kaskádové výhry, wild symbol, dva scatter symboly a volná zatočení.
Kdykoli vytvoříte výherní kombinaci, všechny symboly z této kombinace vybouchnou a vyvrhnou tetrisové kostky. Na jejich místo poté spadnou nové kostky a máte tak možnost znovu vyhrát. Za všechny symboly se vyplácí výhry zleva doprava i zprava doleva. Pokud jeden symbol zaplní všechny sloupce, zdvojnásobí se vaše celková výhra. Otazník představuje jeden ze scatter symbolů a udělí vám náhodnou výhru v závislosti na počtu těchto záhadných scatter symbolů zobrazených na válcích. Tři nebo čtyři záhadné scatter symboly aktivují výhru od 10 až 50 násobku do 50 až 200 násobku vaší sázky.
Dalším scatter symbolem je dolarová mince a udělí vám 15 nebo 30 volných zatočení ve chvíli, kdy se na válcích objeví tři nebo čtyři tyto symboly. Žolík vám přinese výhru, jakmile si vytočíte na výherní linii alespoň tři symboly. Může také nahrazovat ostatní symboly mimo scatter symbolů. Navíc vám zdvojnásobí všechny výhry, které jsou získané s jeho pomocí. Výherní automat zdarma Tetri Mania rozhodně vyčnívá nad ostatními automaty díky svému zajímavému tématu, příjemné grafice, lukrativním výhrám a mnoha zábavným funkcím. Hraní Tetri Mania nebudete vůbec litovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti