Menu

Magic Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Fruits

Hrací Automat Magic Fruits Online ZdarmaJestli znáte většinu klasických hracích automatů, které mají na válcích ovoce, pak si přímo zamilujete výherní automat Magic Fruits od Wazdan. Ovoce z této hry je opravdu kouzelné, protože vám přinese úžasné výhry. Jedná se o jednoduchý, klasický tříválcový hrací automat zdarma s pěti výherními liniemi, který může nabídnout štědré výhry a spoustu zábavy. Ovoce zde má opravdové kouzlo a najdete mezi ním spoustu toho sladkého, které vám může přinést hodně štěstí. Vsaďte si na to při každém dalším zatočení.
Hra je založená na Unity engine, takže si se zárukou můžete užívat vytříbenou grafiku té nejvyšší kvality stejně tak jako bezproblémový průběh hry. Válce jsou umístěny na zeleném pozadí a jsou vyplněny šťavnatým ovocem jako švestkami, hruškami, pomeranči, melouny, hrozny a malinami. Prostě vše, na co se vám v průběhu hry budou sbíhat sliny. Objevují se zde ale i jiné obrázky. Jsou to červené sedmičky, žolíci a zvony. Žolík se mezi nimi schovává, pokud ho objevíte, přinese vám skvělé výhry.

Hrací Automat Magic Fruits Online Zdarma

 

V hracím automatu online zdarma Magic Fruits nenajdete žádnou speciální funkci. Tato hra má ale velmi vysokou frekvenci výher a obdaří vás štědrými částkami, vytočíte-li si alespoň tři stejné symboly. Tvoření výherních kombinací a získání podstatných výher vám usnadní i pět dostupných výherních linií. Zda se vám líbí jednoduché hrací automaty se štědrými odměnami a jednoduchými pravidly, tak si hraní na výherním automatu Magic Fruits užijete. Zakázané ovoce chutná vždy nejsladčeji, takže vás to určitě nebude bolet, když si nějaký výborný kousek chytíte a zároveň u tohoto vyhrajete opravdové peníze. Tato hra je také dostupná v mobilní verzi. Můžete tak zatočit válci kdekoli a kdykoli se chcete trošku pobavit. Může to být v práci během pauzy na kávu, když čekáte někde ve frontě nebo pokud jste na cestách.
Připravte se na hraní na výherním automatu Magic Fruits online nebo na vašem mobilu ještě dnes, abyste okusili některé kousky chutného ovoce a vyhráli spoustu peněz!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti