Menu

5 Reel Drive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

5 Reel Drive

Výherní Automat 5 Reel Drive Online ZdarmaS tímto výherním automatem s vysokým oktanovým číslem, můžete jednoduše přeřadit na ty nejvyšší obrátky. Jedná se o výherní automat zdarma od Quickfire provozovaný společností Microgaming a jak vám napovídá již jeho název, jde o pětiválcový video automat, který je inspirovaný adrenalinovým světem rychlých aut a rychlého občerstvení. Obsahuje pouze 9 výherních linií (které jsou charakteristické spíše u výherních automatů od společnosti Novomatic), díky kterým hře snadno přijdete na kloub, hlavně pokud jde o orientaci v tom, jaké výherní kombinace vám přinesou nejvyšší výhry.

Výherní Automat 5 Reel Drive Online Zdarma

 

Hra také obsahuje wild a scatter symboly, které hráče přímo donutí, aby při hře tohoto vysokorychlostního automatu byli opravdu napjatí.
Co se týče estetické stránky hry, tak tento výherní automat se svým jednoduchým designem poněkud zaostává za některými z těch nejnovějších online výherních automatů na trhu. Obsahuje sadu 3D symbolů, z nichž všechny představují různé věci z cestování po Amerických dálnicích. Můžete se tak setkat s plyšovými kostkami na zavěšení za zpětné zrcátko a starým dobrým borůvkovým koláčem. Lepší symbol Amerického snu snad ani neexistuje. Grafická stránka nepůsobí žádné ohromné emoce, ale celkový nádech hry vzbuzuje jakoby rozžhavené retro vibrace. Po pravdě řečeno použité nesmyslné animace a jednoduché zvukové efekty hodně připomínají klasické staré arkádové výherní automaty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti