Menu

Hot Safari

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Safari

Hot Safari Automat Online ZdarmaHot Safari je výherní automat zdarma, který vás zve na to nejlepší dobrodružné safari. Tento automat obsahuje celkem 25 výherních linií, které jsou rozprostřeny na 5 válcích. Je tu však i dodatečný šestý válec, který může aktivovat bonusové funkce. Tento výherní automat má v nabídce ale také fantastické bonusy. Když se na prostřední pozici jakéhokoli válce objeví symbol lva, tak tento symbol následně expanduje na všechny pole daného válce. Šestý válec vám při hraní pomůže vaše výhry vynásobit nebo aktivuje funkci super wild. Tato funkce spustí re-spiny, které jsou plny wild symbolů. Při získání scatter symbolů aktivujete 10 spinů zdarma spolu s funkcí super wild.

Hot Safari Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat je umístěn na pozadí se zapadajícím sluncem na afrických pláních. Válce tohoto automatu tak můžete jednoduše roztočit a získat tak náhled na tuto kouzelnou zemi zvířat. Jednotlivé symboly pak vyobrazují slony, nosorožce, paviány, gazely, zebry, surikaty a lvi. Dalšími symboly jsou symboly tradičních hracích karet od 10 po eso. Tím nejdůležitějším symbolem této hry je lev, který expanduje všechny výhry.

Lev je v tomto výherním automatu wild symbolem. Když se tento wild symbol objeví na prostřední pozici jakéhokoli válce, expanduje i na ostatní pozice tohoto válce a změní ho na wild válec. Expandující wild symboly se aktivují během hlavní hry. Také je možné aktivovat funkci super wild a spiny zdarma. Nejvyšší výhru tohoto automatu získáte po zobrazení 5 wild symbolů na prostřední pozici na všech válcích, a když bude tato výplata zároveň vynásobena násobitelem 10x, který se zobrazí na šestém válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti