Menu

Panda

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Panda

Panda Automat Online ZdarmaVýherní automat Panda je naplněn roztomilými a huňatými medvídky, kteří jsou národním znakem Číny. Výherní automat se vyznačuje nejkvalitnějším grafickým prostředím, jednoduchými pravidly a zaručí výhry všem hráčům, nezávisle na jejich předchozích herních zkušenostech. Tento výherní automat je zasazen do prostředí čínské džungle, kde se nachází většina populace medvídků pand.

Panda Automat Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu jsou transparentní a jsou orámovány bambusy, které vám ale nechají průhled na pozadí. Celý tento les je bambusový. Je velmi hustý, takže jím prosvítá pouze pár slunečních paprsků, aby osvítili toto nádherné a mírumilovné místo. Po stranách válců naleznete pomalu plynoucí potůček a pod válci je umístěn ovládací panel.

Výherní automat Panda obsahuje 3 válce s jednou jedinou výherní linií, která válce protíná horizontálně v půli. Chcete-li v tomto výherním automatu získat výhry, musíte tvořit kombinace ze stejných symbolů právě na této výherní linii. Počet vsazených mincí můžete upravit v ovládacím panelu tlačítky plus a mínus.

Herní symboly

Medvídci panda jsou známí jako citlivá stvoření a zde jsou vyobrazena hlavně jejich mláďata, která vám přinesou spoustu výher. Na válcích můžete najít ještě tři další symboly, které vám ale vyplatí výhry nižší. Tři pandí mláďata vám totiž vyplatí výhru v hodnotě 350 násobku vaší sázky. Za ostatní symboly ale také vyhrajete dostatek peněz. Hodnota vašich výher ale závisí na konkrétní výherní kombinaci a na hodnotě vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti