Menu

Classico

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available

Game Details

Classico

Automat Classico Online ZdarmaClassico je naprostá bomba od vývojářské společnosti Booming games. Tento výherní automat kombinuje tradiční ovocné výherní automaty s moderními funkcemi. V tomto výherním automatu zdarma máte k dispozici 5 válců, což pro tradiční ovocné automaty není zrovna běžné. Výhry zde ale získáte opravdu snadno. V automatu je celkem 7 symbolů, které vám přinesou různě vysoké výhry. Než se pustíte do hraní, rozhodněte se ale o výši vaší sázky a o počtu výherních linií, které chcete aktivovat. Výherní automat Classico zdarma nabízí celkem 20 výherních linií, ale pokud si chcete zahrát s nižšími sázkami, tak nemusíte aktivovat všechny výherní linie. Nezapomeňte ani na nastavení hodnoty vsazených mincí.

Automat Classico Online Zdarma

 

Minimální hodnota mince začíná na 0,03. Maximální sázka pak dosahuje 60. Je pravdou, že v tomto automatu nejsou žádné obrovské bonusové funkce, a protože se zde nenachází žádné progresivní jackpoty ani násobitelé, musíte výhry získat převážně jen v hlavní hře se základními hracími symboly. Je zde ale nicméně pár speciálních funkcí. Například to je wild symbol, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolu. Třemi a více scatter symboly zase aktivujete spiny zdarma. Během nich můžete spiny zdarma znovu obnovit, stačí opět získat dostatečný počet scatter symbolů. Design a systém hry tohoto výherního automatu zdarma je velmi jednoduchý, takže si ho dokáže naplno užít i naprostý laik. S nižším počtem symbolů je také mnohem jednodušší vytvářet výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti