Menu

Rio Bingo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rio Bingo

Rio Bingo Automat Online ZdarmaPo letních Olympijských hrách v roce 2016 a Světovém poháru ve fotbale v roce 2014 se stalo Rio de Janeiro sportovním střediskem celého světa a znají ho i lidé, kteří ho nikdy nenavštívili. Toto město je ale také známe proto svoji pohostinnost pro všechny návštěvníky, pro svoje teplé počasí a nádherné pláže. Výherní automat Rio Bingo vám přinese naprosto vše, co byste si v tomto městě rádi užili, včetně sochy Ježíše Krista, exotických ptáků a tropických modrozelených nápojů. Vy byste se ale měli soustředit na to, jak v tomto výherním automatu můžete vyhrát a domů si odnést opravdu masivní peněžní částky.

Rio Bingo Automat Online Zdarma

Tento výherní automat je velmi oblíbený zvláště ve Velké Británii, ale fanoušky si našel i v ostatních zemích. Hráči si zde musí zakoupit od 1 do 12 karet. Cenu karet si nastavují sami hráči, proto celková sázka záleží jen a jen na nich. Pokud si chtějí zakoupit plný počet karet, tak je možné využít tlačítko pro nákup maximálního počtu karet najednou. Hra tak bude zahájena okamžitě.

Herní funkce

Jste připraveni? Tak stačí kliknout na tlačítko Play a zahájit hru. Je na čase odhalit všechny vaše zakoupené karty. Na každé kartě jsou tři řádky a každý řádek obsahuje devět polí. Pět polí na každé linii obsahuje číslice, a právě ty se musíte snažit získat při losování. Vaším cílem je vyplnit co nejvíce řádků. Hlavní výhru získáte při dosažení Full House, kdy na jedné kartě dokážete vyplnit všechny čísla a získáte tak všechny tři řádky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti