Menu

Secret Jewels of Azteca

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret Jewels of Azteca

Hrací Automat Secret Jewels of Azteca Online ZdarmaNení žádnou novinkou, že v některých kulturách se běžně obětovali živí lidé jako dar bohům a jednou z těchto civilizací byla právě starověká aztécká civilizace.

Hrací Automat Secret Jewels of Azteca Online Zdarma

Většina tvůrců výherních automatů se Aztéky nechá ráda inspirovat, ale právě tato hra udělala z tohoto tématu celosvětovou záležitost. Když si tento výherní automat zdarma spustíte od začátku, tak ihned zjistíte, že se nejedná o naprosto obyčejný výherní automat. Pozadí automatu představuje blankytně modrou oblohu a prvky představující Aztéckou říši vás přenesou přímo do jejího srdce. Válce jsou pak orámovány typickými aztéckými sochami. Během celé hry na herní obrazovce bude odehrávat oslava ohně.

Herní funkce

Válce tohoto hracího automatu vypadají jako obří mechanické ozubené kolo, které je rozděleno na různé části. Ty vytváří jednotlivé řady a točí se kolem středu. Jednotlivé výherní linie jsou vyznačeny modrým světlem. Na válcích se pak nachází symboly, které naprosto přesně vystihují dané téma. Patří mezi ně například šperky, smaragdy, rubíny a safíry. Tento výherní automat je naprosto jedinečný a vy se můžete v průběhu ptát, co se vlastně při hraní děje? Ničeho se ale nebojte, vše zjistíte během několika málo okamžiků.

Vše v tomto výherním automatu má svůj účel. Nejdůležitější v celé hře je ale tlačítko Spin, které se nachází v samotném středu herní obrazovky a slouží i jak střed ozubeného kola.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti