Menu

Karaoke Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Karaoke Stars

Karaoke Stars Automat Online ZdarmaVýherní automat Karaoke Stars je hrou, která vám umožní ohromit své kamarády svým hlasovým projevem. Jedná se o retro výherní automat, který je zároveň velmi jednoduchý a intuitivní. Jeho grafická stránka je mírně nostalgická, ale jeho výhry jsou opravdu vysoké.

Karaoke Stars Automat Online Zdarma

Výherní automat Karaoke Stars má velmi jednoduchou grafickou stránku, která se odvolává na zlatou dobu hracích automatů. V té době hráli hráči výherní automaty ještě v kamenných kasinech. Pozadí automatu tak bude zobrazovat plné kasino a na něm naleznete nekonečně dlouhou řadu válců. Místo, kde se představují jednotlivé pěvecké hvězdy je světle modré, ale u válců se nachází i další postavy, které se věnují zpěvu nebo tanci. Zbytek herní obrazovky zobrazuje tabulku výplat a několik ovládacích tlačítek.

Herní symboly

Tento výherní automat je velmi jednoduchý a pro roztočení válců vám stačí několik málo kroků. Automat obsahuje celkem 3 válce a jednu horizontální výherní linii, která je protíná v jejich středu. Vaším úkolem je na výherní linii zobrazit co nejvíce výherních kombinací, které vám následně vyplatí peněžní výhry. Tento výherní automat má mimo jiné i různé úrovně sázek, takže je pouze a jen na vás, jakou částku do hraní vsadíte.

Červená sedmička je na válcích tohoto automatu běžným symbolem a může mít hodnotu 2, 4 nebo 6násobku vaší celkové sázky. Při kombinaci dvou sedmiček bude vaše sázka vynásobena 16x. Všechny ostatní výherní kombinace vyžadují spojení třech stejných symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti