Menu

Crypt Keeper

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crypt Keeper

Výherní Automat Crypt Keeper Online ZdarmaVýherní automat Crypt Keeper vás obklopí strašidelnou, tmavou a zlověstnou atmosférou. Tento výherní automat má 5 válců a jedná se o tu nejzábavnější hru, na kterou můžete narazit. Tématem tohoto automatu je vše, co se může přihodit v průběhu noci. Pokud máte tedy v noci strach, tak se opravdu připravte. Můžete se ale také těšit na spoustu výher.

Výherní Automat Crypt Keeper Online Zdarma

Tento výherní automat vychází z hororového tématu, ale obsahuje také spoustu humorných scén. Na válcích se můžete setkat se všemi hororovými postavami, jako jsou vlkodlaci, duchové, zombie, strašidla, Frankenstein a Drákula. Celá herní scéna je vytvořena tak, aby všem hráčům poskytla vzrušující a nezapomenutelné herní zážitky.

Jako první na vás v tomto výherním automatu čeká hlasitý zvuk hromu, který padne na válce doprovázen animací blesku. Nebude se jednat ale o nic příliš nepříjemného, protože k tomu nedochází zrovna často. Dále vás bude celou hrou doprovázet zvuk mořských vln, které narážejí na mořské útesy.

Herní funkce

Výherní automat Crypt Keeper obsahuje celkem 5 válců a dominují v něm nadpřirozené postavy, které mohou připravit o spánek všechny hráče, kteří mají rádi tento filmový a literární žánr. Naprosto vše v tomto výherním automatu vám bude připomínat hlídače hrobek.

Samotné symboly jsou vytvořeny velmi klasicky, ale jsou přeci jen více naparáděné. Zapomenout se zde nesmělo ani na hady, které se po válcích plazí, lebky, netopýry a černé kočky. Tak se nechte obklopit chodícími kostrami, duchy, čarodějnickými klobouky, strašidelnými dýněmi a těšte se na spoustu výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti