Menu

Dirty Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dirty Jack

Výherní Automat Dirty Jack Online ZdarmaVýherní automat Dirty Jack je skvělou hrou, kterou si prostě na starém dobrém internetu nemůžete nechat ujít. Jeho celá obrazovka ve vás vyvolá pocit, jako kdybyste stáli u opravdového hracího automatu v kamenném kasinu. Do určité míry se vlastně jedná o simulaci takového automatu.

Výherní Automat Dirty Jack Online Zdarma

 

Tento výherní automat má jen jeden účel, kterým je vyvolat ve vás pocit opravdového gamblera. K dokonalosti vám bude opravdu stačit už jen hustý vzduch nevětraných prostor a drink připravený profesionálním barmanem. Poté se můžete cítit jako v opravdové herně.

Celkový dojem celého automatu je velmi dobrý. Jednotlivé animace jsou plynulé a celá hra je perfektně osvětlena tak, aby vypadalo, že je neustále v provozu.

Herní symboly

Téma automatu vypadá, jako by se jednalo o příběh v jiném příběhu. Tématem automatu je hraní normálního kasino automatu, které ale zároveň má svoje vlastní téma, a tím je divoký západ. Typické tematické prvky se pak zobrazují na celé herní ploše. Konkrétně můžete vidět zaprášené okolí, vstup do salónu a kovbojské klobouky.

Tabulka výher tohoto automatu je zobrazena nad hrací plochou, což způsobilo, že jednotlivé symboly jsou zde vyobrazeny opravdu drobně. Rozlišit je ale budete moci jednoduše. K získání výher musíte na jedné výherní linii zobrazit 3 stejné symboly, mezi něž patří mimo jiných i zkřížené meče, dvě pistole, sedmičky a dvě stříbrné kulky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti