Menu

Texas Holdem PariPlay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Texas Holdem PariPlay

Texas Holdem PariPlay Automat Online ZdarmaVýherní automat Texas Hold’em je automatem ve stylu stíracích losů s okamžitými výhrami. Celý tento výherní automat je inspirovaný karetní hrou Texas Hold’em. Výsledky této hry ale budou záviset čistě jen na vašem štěstí. Co v tomto výherním automatu potřebujete k výhře, je získat jedno jediné eso. Tím se vaše výhra dostane do závratných výšek až k 10 000násobku vaší sázky, což je jackpot vyplacený za královskou fleš. Hodnotu vaší sázky si můžete zvolit od 1 do 10 a rozdat můžete své vlastní karty. Na poker vytvořený z pěti karet můžete použít karet celkem sedm. Vaši výplatu pak zjistíte z tabulky výher.

Texas Holdem PariPlay Automat Online Zdarma

 

I když má tento výherní automat nějaké funkce společné s Texas Hold’em pokerem, tak se podobá něčemu mezi video pokerem a stíracími losy. Stejně jako u video pokeru zde nehrajete proti jiným hráčům, ale proti počítači.

Jak hrát

Forma, kterou tento výherní automat začíná, se podobá více klasickému Texas Hold’em pokeru než video pokeru. Vy obdržíte dvě karty a rozdáno bude dalších pět karet. Stejně jako u klasického pokeru musíte tvořit výherní kombinace použitím vašich dvou karet a zbylých pěti vyložených karet. Nicméně při hraní tohoto výherního automatu jsou všechny karty rozdány směrem dolů. Tím je právě vytvořen styl stíracích losů, protože nemáte ponětí, ze kterých karet vytvořit vaši výherní kombinaci.

Vzhled herní obrazovky se podobá klasickému pokerovému stolu, který je pokrytý zelenou plstí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti