Menu

Showtime Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Showtime Reels

Hrací Automat Showtime Reels Online ZdarmaPokud rádi sledujete všechny možné filmové show z Broadwaye, jako je například Lakers and Showtime, tak se vždy těšíte na dokonalý a zábavný zážitek. V tomto výherním automatu ale slovo Showtime obsahuje poněkud jiný význam.

Hrací Automat Showtime Reels Online Zdarma

 

Showtime není žádným skrytým významem pro online výherní automaty a pro některé vývojáře výherních automatů se jedná pouze o způsob získávání jejich inspirace.

Herní funkce

Tento výherní automat vás vezme zpět do roku 1950 a můžete se těšit i na tehdejší typické světelné panely. Každé písmeno tohoto automatu se může rozsvítit samo, až do rozsvěcení naprosto celého automatu. Jedná se o tehdejší klasický vzhled, který ve vás vyvolá trošku nostalgie.

Celý výherní automat se prezentuje velmi esteticky. Jeho obsahem je pak velké množství drahokamů a dalších symbolů. Válce dohromady působí jako střed opravdového jeviště, po jejich stranách si pak můžete všimnout promítajících se filmů.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto automatu oživují celé téma. Narazíte například na sedadla z kinosálu, 3D filmy, projektor, klapku, amplión, nápoje, popcorn a vstupenky. Naprosto všechny symboly na vás budou působit prodlouženým dojmem a mohou na vás dokonce z herní obrazovky vyskočit. Jako celek působí tento výherní automat velmi barevně, ale někdy se to může zdát až trošku přehnané.

Funkce tohoto casino automatu vypadají pohodově. Okolní stěny jsou vybarveny typickou červenou barvou. Hodnota vaší sázky a jednotlivé výhry jsou zobrazeny na displeji na levé a pravé straně tabulky výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti