Menu

Red Hot Chili Chips

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Hot Chili Chips

Red Hot Chili Chips Automat Online ZdarmaVýherní automat Red Hot Chili Chips je online hracím automatem, který je kombinací klasiky a skvělé online zábavy. Vyznačuje se nádherně barevnou hrací plochou, na které narazíte na spoustu veselých postaviček, které vám nebudou připadat, jako by nabízeli opravdu slušné peněžní ceny, ale opak je pravdou.

Red Hot Chili Chips Automat Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat se odehrává na třech válcích, které jsou umístěny uprostřed herní plochy. Na herní obrazovce už nezbylo místo na nic jiného, tak se na příklad na tabulku výplat musíte podívat v samostatném okně. Pro získání výher musíte válce roztočit a sestavit na nich výherní kombinace. Celý tento výherní automat obsahuje 25 výherních linií a použít můžete všechny najednou. Nastavit je možné také hodnotu vaší sázky, která se bude skládat z hodnoty a počtu vsazených mincí na každou výherní linii.

Nastavením hodnoty sázek můžete také omezit možnost vašich ztrát. Pokud ale nehledáte hru pro hraní s tou nejnižší sázkou, tak můžete rovnou vsadit povolené maximum. A pokud chcete jít zlatou střední cestou, tak můžete zvolit kombinaci s méně výherními liniemi a vyššími sázkami nebo s více výherními liniemi a nižšími sázkami.

Herní funkce

Může se stát, že nemáte zrovna v oblibě pořádně kořeněné jídlo a chilli papričky nejsou zrovna vaší slabostí, ale i tak si tento výherní automat můžete užít opravdu naplno. V jeho nabídce je totiž skvělé bonusové kolo, které spustíte právě zobrazením tří bonusových chilli papriček. V bonusovém kole máte vaše výhry jisté, protože v bonusovém kole vyhrává naprosto každý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti