Menu

The Royal Invitation

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Royal Invitation

Automat The Royal Invitation Online ZdarmaVýherní automat Royal Invitation vás zve na gala ples, kde se bude podávat jen to nejvybranější šampaňské a jako dezert je připravený nádherný svatební dort obklopený červenými růžemi. Tento speciální den si rozhodně užijete.

Automat The Royal Invitation Online Zdarma

 

Vaše sázky v tomto výherním automatu ve stylu stíracích losů mohou začínat už na jednom dolaru a nejvíce si můžete vsadit až 10 dolarů na jeden los. Vaše výhra pak může mít maximálně hodnotu tisícinásobku vaší sázky. Herní pole automatu má velikost 3×3 a obsahuje tak 9 polí, které jsou pokryty stejnými korunami. Vy vaši sázku můžete snížit nebo zvýšit pomocí tlačítek nahoru a dolů. Novou kartu obdržíte vždy po stisknutí tlačítka play.

Jednotlivé koruny můžete setřít jednu po druhé, nebo můžete využít funkce automatického setření celého losu najednou a zjistit tak, jaké symboly jsou na něm zobrazeny mnohem rychleji. Kdykoli na losu získáte tři identické symboly, vyhrajete jednu z náhodných výher.

Herní funkce

Pokud vám vaše pozvánka na královskou svatbu ještě nedošla, tak se ničeho nebojte. Díky tomuto výhernímu automatu si svoji speciální pozvánku zajistíte sami. Tématem automatu je královská svatba, která se snaží ukázat prestiž a vznešenost celé královské rodiny.

Celá akce se odehrává ve středu automatu, kde je na pozadí vyobrazen kostel ozdobený křížovou vlajkou svatého Jiří.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti