Menu

Cap N Coins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cap N Coins

Hrací Automat Cap N Coins Online ZdarmaVýherní automat Cap’N Coins je automatovou hrou s pirátským tématem. Tento výherní automat pojednává o zlých mužích, kteří se plaví napříč moři a popíjejí rum, rabují a kradou a obtěžují všechny plavidla, která se jim postaví do cesty. I když není téma tohoto výherního automatu až tak originální, je mnohem lepší než všechny ostatní výherní automaty se stejným tématem. Pirátské téma je zkrátka skvělou zábavou a tento výherní automat má k tomu navíc nádhernou kreslenou grafickou stránku.

Hrací Automat Cap N Coins Online Zdarma

 

Výherní automat Cap’N Coins vám navíc přiblíží malé městečko zvané Pugwash. Rozvržení automatu vám bude známé, jelikož obsahuje klasických 5 válců a obsahuje také i známa ovládací tlačítka pro nastavení sázek a počtu výherních linií. Na pozadí automatu je vyobrazeno pobřeží, které míří k nekonečnému oceánu.

Herní symboly

K získání výher v tomto výherním automatu budete muset spojit pět, čtyři, tři nebo dva stejné herní symboly. Jednotlivé symboly jsou tematicky zaměřené, proto se můžete těšit na hák, svitek, lebku se zkříženými hnáty, truhlici s pokladem plnou zlaťáků a kormidlo lodi.

Kreslené zpracování automatu bylo provedeno velmi profesionálně a obsahuje některé velmi důležité detaily. Vůbec to ale neznamená, že je tato hra příliš komplexní. Než se pustíte do hraní, věnujte se nejdříve nastavení hodnoty sázky. Pamatujte si, že při vyšších sázkách získáte také vyšší výhry. Nastavit si můžete také počet aktivních výherních linií. Aktivujete-li více výherních linií, tak budete mít více šancí na získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti