Menu

Toys Of Joy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Toys Of Joy

Hrací Automat Toys Of Joy Online ZdarmaVýherní automat Toys of Joys se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi a jeho tématem je klasická pouť s kolotoči. Jedná se o jednoduchou automatovou hru s několika bonusy, mezi které patří například složitý systém wild symbolů. Ničeho se ale nebojte, protože to, co získáte, bude spousta zkušeností, zábavy a peněžních výher.

Hrací Automat Toys Of Joy Online Zdarma

 

Tento výherní automat se od ostatních automatů se stejným tématem odlišujte. Nabídne vám bonusovou hru, která se otevře na zvláštní herní obrazovce, kde na vás bude čekat neuvěřitelné množství skvělých výher. Výherní linie automatu jsou prosté a hráči si na ně mohou vsadit jakoukoli částku v rozmezí od 0,10 do 10,00 mincí. Znamená to, že minimální sázka na každé zatočení dělá od 2,5 dolarů a maximálně si můžete vsadit 250 dolarů.

Běžné výhry začínají na dvojnásobku vaší sázky na linii a tuto částku získáte například za tři symboly fialových cukrátek. Nejvyšší výhrou může být 500x hodnota vaší sázky, kterou získáte za spojení pěti symbolů hrocha. Všechny vaše výhry mohou být ještě vyšší při použití wild symbolu, který nahrazuje běžné herní symboly a vaše výhry vynásobí 3x.

Herní symboly

Celý tento hrací automat vypadá roztomile a tomu také odpovídají jednotlivé symboly. Nenarazíte na žádné obnošené symboly hracích karet a ty úplně nejvyšší výhry vám vyplatí nádherné symboly plyšových zvířátek.

Mezi hodnotná plyšová zvířátka patří hroch, slon, žirafa, medvěd, tygr a králíček. Dalšími symboly jsou bonbóny. Speciální funkce v nabídce jsou bonusové symboly, spiny zdarma a wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti