Menu

Sunset

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sunset

Automat Sunset Online ZdarmaVýherní automat Sunset vás přenese do virtuální tropické oblasti, která vám bude náramně povědomá. Tento výherní automat zdarma je totiž umístěn na záhadný ostrov, který vás bude opravdu fascinovat. Celý průběh hraní je při tom velmi poklidný a nabídne vám výhry až v hodnotě 94 600 mincí. Pro získání této nebo jiných skvělých částek můžete využít také wild symboly, spiny zdarma nebo násobitele výher.

Automat Sunset Online Zdarma

 

Tento výherní automat je určen pro naprosto všechny hráče, což potvrzuje výše možných sázek, které se pohybují od 0,15 mincí. Výherní automat Sunset si můžete zahrát na všech platformách společnosti Fugaso, ale připravte se na opravdu odlišnou nabídku, než na jakou jste zvyklí od ostatních výherních automatů.

Tato automatová hra se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi a výherní linie zde můžete tvořit velmi snadno. Vaše sázky se mohou pohybovat v rozmezí od 0,15 až do 150 mincí. Pokud patříte mezi vysoké hráče, můžete si hodnotu vámi vsazených mincí nastavit na tu nejvyšší úroveň a zahrát si o ty nejhodnotnější odměny.

Herní symboly

Jakmile tento výherní automat spustíte, ocitnete se na palubě letadla, které se dostalo do neobydlené oblasti. Na tropickém ostrově, na který se dostanete, se budete moci připojit k břišní tanečnici a zažít dech beroucí západy slunce s ozvěnou mořských vln rozbíjejících se o kamenný útes. Celou tuto podívanou také doplní všudypřítomní papoušci. Válce tohoto automatu vás budou očekávat se spoustou hodnotných výher a tajemných pokladů, které ale bude velmi snadné objevit. Válce jsou průhledné a jednotlivé symboly na nich jakoby levitují.

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří dřevěné totemy, kterých je zde šest, a pět druhů mušlí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti