Menu

Mr Toxicus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mr Toxicus

Mr Toxicus Automat Online ZdarmaV tomto výherním automatu se setkáte se super hrdinou, který je jak vytržený z příběhů ze studia Marvel. Mimo toho vás tento hrdina také obdaruje velmi hodnotnými peněžními výhrami. Jen si klidně tento výherní automat spusťte. První věc, kterou vás ohromí, bude jeho fantastický design.

Mr Toxicus Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se podíváte do laboratoře plné toxinů a jiných jedů, se kterými zachází Mr Toxicus. Ten k tomu využívá expandující scatter symboly, spiny zdarma i normální scatter symboly. Celý tento výherní automat je umístěn pod zem na velmi tajné místo a vy si budete muset dávat opravdu velký pozor na všudypřítomnou zelenou bublající tekutinu a zmutované laboratorní krysy. Mr Toxin je zaměstnanec této laboratoře, který se ale při své práci zbláznil. Nechce ale vládnout celému světu ani nikoho zabít. Jeho jediným cílem je pro vás uvařit koktejl plný výher. Mr Toxin vypadá podivně a odpudivě, ale vyplatí vám až 25 000 mincí.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Každá výherní linie tohoto automatu může být nastavena tak, aby vám hodnota sázek co nejvíce vyhovovala. Zahrát si můžete s jednou výherní linií nebo třeba se všemi 10. Pokud budete hrát s více výherními liniemi, zvýšíte vaše šance na získání výher. Co se týče sázek, tak minimální hodnota začíná na 0,20 a maximálně si můžete vsadit až 50,00 mincí.

Herní symboly

Doprovodná hudba tohoto výherního automatu je dokonalá a přidává mu na vzrušení. Hlavní barvou celého automatu je světle zelená, která vypadá poněkud toxicky a také odděluje od sebe jednotlivé válce.

Mezi symboly automatu patří baťoh s fialovou látkou, zabíjející zmutovaná krysa, Mr Toxicus, hrací karty, toxiny, symbol s varováním a barely s toxickou látkou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti