Menu

The Last Crusade

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Last Crusade

Výherní Automat The Last Crusade Online ZdarmaVýherní automat The Last Crusade je plný rytířů, kteří se vydali na křižácké výpravy. Pokud o nich nic nevíte, tak vám tuto část historie tento výherní automat přiblíží a vy si u toho ještě můžete naplnit kapsy zlatem.

Výherní Automat The Last Crusade Online Zdarma

V tomto výherním automatu se budete muset přidat k templářským rytířům a vydat se na cestu do Jeruzaléma, kde budete bojovat ve jménu Ježíše. Doprovodný soundtrack tohoto výherního automatu je velmi příjemný na poslech. Zaslechnout ale můžete také například bojové výkřiky křižáků, kteří se vrhají do boje. V tomto výherním automatu naleznete všechny prvky, které si jako křesťan můžete přát. Například jsou zde kříže zdobící štíty, ale v podstatě je zde symbolem kříže ozdobeno naprosto vše.

Funkce automatu

Grafická stránka tohoto výherního automatu je na té nejvyšší úrovni. Detaily jsou velmi dobré a animace také. Meče jednotlivých křižáků jsou nabroušené do takové dokonalosti, že přímo vyzývají k jejich použití k useknutí hlav nevěřících.

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu jsou velmi atraktivní. Narazit můžete například na zlatou minci, štít, rytíře v brnění a kříže. K dispozici je zde také černá vlajka s křížem. V rámci tohoto výherního automatu se tedy můžete vydat na tuto noblesní misi za rozšířením křesťanství do jiných zemí a vyhrajete při tom spoustu peněz.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti