Menu

Mariachi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mariachi

Výherní Automat Mariachi Online ZdarmaVýherní automat Mariachi obsahuje celkem 40 výherních linií, na kterých vás čekají obrovské výhry a téma inspirované divokým západem. Hlavní zápletkou tohoto výherního automatu od vývojářské společnosti Stake Logic je maskování zločinců za hudebníky Mariachi. Připravte se tak na pořádnou akci, protože tito Mariachi nemají ve futrálech nástroje, ale zbraně a hodlají vážně bránit vše, co doposud nakradli.

Výherní Automat Mariachi Online Zdarma

 

Je na čase roztočit i bonusové funkce, které hráčům poskytnou spiny zdarma s možností polapení všech zločinců a získání obrovských odměn. V nabídce jsou speciální bonusové spiny zdarma, které vám nabídnou vyšší pravděpodobnost na získání výher zvyšující se s každým dalším kolem. Je na čase, abyste se zapojili a pomohli zdejšímu šerifovi dopadnout tento gang a vyhrát svoji zaslouženou odměnu.

Herní symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je plakát s nápisem Wanted a s obrázkem tří Mariachi kriminálníků. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů.

Bonusové spiny zdarma aktivujete třemi nebo více symboly pytlů s penězi, které mohou být zobrazeny kdekoli na válcích.

Získat také můžete bonusovou funkci uzamčení a roztočení válců, a to když se na prvním válci objeví jeden symbol 4x a zabere všechny pozice na tomto válci. Při této bonusové funkci budou všechny stejné symboly s postavami uzamčeny na svém místě. Ostatní pole budou automaticky znovu roztočena a na válcích se mohou objevit nové wild symboly nebo další symboly s stejné symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti