Menu

DJ Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

DJ Wild

Automat DJ Wild Online ZdarmaPředstavte si, jaké by to bylo, kdybyste se mohli postavit před naplněný stadión a začít hrát vaši vlastní muziku. Na pódium byste vstupovali za řvu 50 000 fanoušků, kteří čekají jen a jen na vás. DJ Wild je klasickým výherním automatem zdarma s pěti válci a třemi řádky, který je vytvořen tak, aby hráčům poskytl co nejvíce mobilní kasinové zábavy. Tento výherní automat zdarma používá moderní software DMX, který synchronizuje veškeré animace s rytmem použité hudby. Doprovodný soundtrack byl navíc vytvořen jedním z nejžhavějších DJ ze Stockholmu, což dostává celý herní zážitek na naprosto jinou úroveň.

Automat DJ Wild Online Zdarma

Tento video automat se třemi řádky a 5 válci nabízí re-spiny, lepivé wild symboly, expandující wild symboly a jackpotové wild symboly. Automat byl zprvu vytvořen pouze pro mobilní platformy a jako první automat funguje tak, že dokáže pokrýt celou obrazovku vašeho mobilního telefonu. Vsadit si budete moct celkem na 20 výherních liniích, z nichž 10 vám vyplatí výhry zleva doprava a druhých 10 vám vyplatí výhry zprava doleva. Za DJ se zde můžete vydávat při vsazení od 25 pencí až do 100 liber na jedno zatočení.

Tři speciální prvky automatu jsou konfety, ohňostroje a dým, které signalizují příchod vertikálně expandujícího lepivého wild symbolu, který může přeměnit na wild symboly všechny tři symboly na daném válci. Pokud máte dostatek štěstí, tak narazíte na ty nejvyšší nabízené výhry. Výherní automat DJ Wild je rozhodně automatem, který by na vašem seznamu neměl chybět. Tak na nic neváhejte a užijte si tuto zajímavou a hudbou protkanou video automatovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti