Menu

Electric Sam

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Electric Sam

Hrací Automat Electric Sam Online ZdarmaElectric Sam je výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti ELK Studios. Tento výherní automat má jedinečnou schopnost přitáhnout pozornost všech hráčů, i když je jeho téma skládající se ze spojení trollů a neonových ovocných symbolů velmi neobvyklé. Tento automat si oblíbí zvláště fanoušci výherních automatů s 243 výherními liniemi a v nabídce je opravdu oddechová zábava. Automat si můžete zahrát v online kasinech, jako je například Guts nebo Leo Vegas. Čekají na vás jistě i vysoké výhry, ale spíše očekávejte velkou sprchu drobnějších výher, které váš herní účet postupně naplní.

Hrací Automat Electric Sam Online Zdarma

Tento pětiválec má pro vás nachystaných až 15 spinů zdarma, 3 bonusové wild symboly a scatter symboly. Za tři scatter symboly vyhrajete 5 spinů zdarma, čtyři scatter symboly vám přinesou 10 spinů zdarma a nakonec za pět scatter symbolů získáte 15 spinů zdarma. Kdykoli se vám během spinů zdarma zobrazí na válcích symbol zvonu, získáte další spiny zdarma. Během těchto skvělých sekvencí spinů zdarma se můžete těšit i na další funkce.

Například to je funkce elektrického krále Sama, funkce Sandra, která je koktejlovým trollem a funkce Maggie, která je tím nejmenším trollem. Nejvyšší výhra nabízená tímto automatem dosahuje 50násobku vaší sázky, ale pokud se jedná o jackpot, tak ten má hodnotu až 200násobku. Na nic tak nečekejte a zahrajte si výherní automat Electric Sam na vašem iPhonu nebo jiném chytrém telefonu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti