Menu

Solar Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Solar Queen

Solar Queen Automat Online ZdarmaVýherní automat Solar Queen, který se rozkládá na 5 válcích se 4 řádky a 20 výherními liniemi, můžete najít na platformách společnosti Playson. Tento automat si navíc můžete zahrát na jakémkoli zařízení se sázkami pohybujícími se od 20 pencí až po 100 liber na každé zatočení. Tak na nic nečekejte a nechte se přenést na toto nádherné a záhadné místo někde ve starověkém Egyptě.

Solar Queen Automat Online Zdarma

 

Co se týče estetiky, tak výherní automat Solar Queen vypadá opravdu nádherně. Celá hra se odehrává v noci v prostředí starověkého Egypta. Na pozadí tak můžete zahlédnout siluetu pyramid, které jsou zahaleny tajemstvími a mystikou. Herní symboly tohoto automatu zahrnují symboly hracích karet od 10 až po eso, ale také uvidíte různé bohy v podobě zvířat, jako je například královna slunce, Anubis nebo Basket. Wild symbolem je právě královna slunce, která může nahradit všechny ostatní herní symboly. Scatter symbolem je symbol bar.

Funkce výherního automatu

Výherní automat Solar Queen obsahuje také speciální funkci, která je aktivní při hraní hlavní hry a obsahuje cyklus deseti spinů. Tato funkce bude aktivována vždy, když se na válcích objeví symbol slunce. Jednotlivé symboly se poté mění na wild symboly a při získání hned několika symbolů slunce se tak můžete těšit na obrovské výhry. Pokud se při této funkci objeví sluneční symbol opětovaně, zvýší se násobitel výher o jednu.

Při zobrazení scatter symbolu na prvním, třetím a pátém válci získáte celkem 10 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti