Menu

Sugar and Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sugar and Ice

Výherní Automat Sugar and Ice Online ZdarmaAsi každý miluje sladké a právě proto byl vytvořen tento výherní automat, který je doslova obalený cukrem a potěší jazýček všech hráčů. Tento výherní automat vám navíc může připadat jako verze hry Candy Crush. Jasné je však jedno, celý tento výherní automat je naplněný cukrátky a studeným ledem.

Výherní Automat Sugar and Ice Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu jsou umístěny doprostřed herní obrazovky a na jejich pozadí můžete klidně zahlédnout padající sněhové vločky. Při hraní vás budou doprovázet vánoční koledy, které jsou chytlavé a vy se za chvíli budete pohybovat v jejich rytmu. Na straně válců se nachází zobrazena tabulka s výhrami. Na opačné straně se pak nachází tabulka pro jackpot, která je plná srdíček.

Jednotlivé hrací symboly jsou navrženy velmi pěkně a naprosto všechny zobrazené bonbóny vypadají, jakoby zářily ve světle reflektorů. I ti nejzkoušenější hráči budou v tomto výherním automatu obdivovat všechny úchvatné vizuální prvky.

Jak hrát

Jakmile si tento výherní automat spustíte, zaměřte se na spodní stranu herní obrazovky, kde naleznete všechny ovládací prvky. Na herní obrazovce je pak vyobrazena vaše celková sázka a váš herní zůstatek.

Na rozdíl od ostatních výherních automatů nebudou v tomto výherním automatu klasické výherní linie. Vaším úkolem bude spojovat jednotlivé symboly do takzvaných shluků. Pro získání výhry je nutné spojit minimálně čtyři stejné symboly. Vaše výhry pak budou záviset na hodnotě konkrétních symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti