Menu

Brave Viking

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Brave Viking

Hrací Automat Brave Viking Online ZdarmaPokud se připravujete na brzkou cestu po širokém oceánu, pak si vyzkoušejte výherní automat Brave Vikings dostupný na platformě BGaming, který vás na vaši cestu určitě skvěle připraví. Tento výherní automat byl inspirován odvážnými válečníky, kteří jsou v nordické kultuře dobře známí. Vikingové jsou velmi častou inspirací pro spoustu automatových her, které mají nakonec jedno společné. Vždy se jedná o hry velice populární. Hráči se tak jednoduše mohou přeměnit na tyto nebojácné válečníky a dobít třeba i celý svět a i v tomto automatu je možné rozpoutat jejich nezkrotného ducha a dokonale se při tom pobavit.

Hrací Automat Brave Viking Online Zdarma

 

Tento výherní automat se odehrává v Severní Evropě, kde převládá velmi kruté klima a kde se po staletí nacházelo centrum Vikingské civilizace.

Pozadím tohoto výherního automatu je nordická krajina. Jedná se o nekonečné pláně pokryté mechem a sem tam je možné zahlédnout i nějakou kamennou strukturu. Obloha nad válci vypadá jako jeden nekonečný mrak, kterým prostupuje jen několik slunečních paprsků. Uprostřed toho všeho se nachází válce, které jsou orámovány kamennými pilíři pokrytými lidskými figurami a runami. Uvidíte například statečného krále, který je vyobrazen opravdu nádherně. Celý tento výherní automat byl vytvořen s výrazným smyslem pro každičký detail.

Automat se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 9 výherních linií.

Herní symboly

Symboly tohoto hracího automatu začínají jak jinak než symboly klasických hracích karet, které jsou ale tematicky spojeny s vikingskou historií. Dále můžete narazit i na nádhernou vikingskou ženu, vikingské sekery, statečné Vikingy, válečníky a runy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti