Menu

Madder Scientist

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Madder Scientist

Hrací Automat Madder Scientist Zdarma OnlinePůvodní výherní automat Mad Scientist od společnosti Betsoft byl dostatečně ujetý, ale jeho pokračování v podobě automatu Madder Scientist posune váš herní zážitek na docela jinou roveň. Průvodcem tohoto 3D automatu je šílený vědec s německým přízvukem, který sedí před válci a na něčem pracuje. Automat obsahuje pár zajímavých funkcí, které zahrnují například možnost znovu roztočit jakýkoli válec, bonus výběru z možností a další opětovné roztočení, tentokráte wild válce.

Hrací Automat Madder Scientist Zdarma Online

 

Výherní automaty společnosti Betsoft mají jedinečný nádech. Připomínají spíše nejnovější generaci video her nebo ještě lépe, kreslené filmy. Úvodní krátké video vám zlehka naznačí, co můžete od automatu očekávat. Nepřijdete v něm ani o šíleného vědce, ani o vystrašeného králíka. Válce jsou zasazeny do vědcovi laboratoře, takže uvidíte všechny ty trubičky, potrubí, vypínače a lahve s chemikáliemi.
Na válcích se setkáte se symboly chemikálií, králíky, asistentem a samotným vědcem. Čekejte spoustu animací, včetně animovaných výherních kombinací a do detailu dotažené bonusové hry. Doprovodná hudba jde ruku v ruce s tématem. Uslyšíte tak trochu ujetou klasickou skladbu, která přidává a ubírá na intenzitě v závislosti na akčnosti hry. Proč si ale nemůžete tento automat nechat ujít, jsou rozhodně animace po dosažení každé vysoké výhry!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti