Menu

Chimney Sweep

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Chimney Sweep

Hrací Automat Chimney Sweep Online ZdarmaVýherní automat Chimney Sweep se rozkládá na pěti válcích, které jsou umístěny na jednoduché herní obrazovce menších rozměrů. Maximálně si můžete zahrát s 10 výherními liniemi. Tento výherní automat může na první pohled vypadat minimalisticky, ale obsahuje v sobě jedno velmi příjemné překvapení.

Hrací Automat Chimney Sweep Online Zdarma

Výherní automat Chimney Sweep zpracovává historické téma a je o jednom starém evropském městečku. Na jeho pozadí uvidíte spoustu nádherných detailů s blankytně modrou oblohou a sem tak zde proletí také nějaký pták. Uvidíte také oranžové podzimní listy, které se pohybují ve slabounkém vánku. Celý tento výherní automat má díky grafické stránce velmi pohodovou a uklidňující atmosféru.

Do této atmosféry perfektně zapadají i ovládací prvky, které mají převážně světlemodrou barvu. Hraní bude také doprovázet vhodně vyladěný soundtrack. Téma tohoto výherního automatu není běžné, ale rozhodně se jedná o pastvu pro vaše oči.

Jak hrát

Při hraní nejdříve začněte nastavením všech potřebných hodnot. Musíte si zvolit hodnotu vsazených mincí a také počet mincí vsazených na každou výherní linii. Když k tomu přidáte počet aktivních výherních linií, tak vám bude ihned vypočítána vaše celková sázka.

Herní symboly

Výherní automat Chimney Sweep obsahuje celkem 12 symbolů a všechny tyto symboly byly vybrány velmi pečlivě tak, aby se k danému tématu co nejvíce hodily. První skupinou symbolů jsou symboly hracích karet, které mají hodnotu od 9 až po eso. Mezi další symboly patří tematické symboly. Najdete zde koňskou podkovu, duhu nad střechami domů, větrného kohoutka, prasátko držící v tlamě čtyřlístek a modrého ptáčka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti