Menu

Secret Garden

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret Garden

Hrací Automat Secret Garden Online ZdarmaVýherní automat Secret Garden se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Pro hráče, kteří mají možnost najít skrytou cestu a dostat se do tajné zahrady je tento výherní automat malým tajemstvím. Jeho téma vypráví o nádherných a neuvěřitelných rostlinách a majestátních zvířatech. Funkce automatu zahrnují například možnost zahrát si v režimu automatické hry.

Hrací Automat Secret Garden Online Zdarma

Tento výherní automat zdarma je plný zářivých barev se spoustou úžasných obrázků. Tomu odpovídá také neustále stoupající počet hráčů, kteří tento výherní automat hrají. Vzhled automatu je naprosto roztomilý a jeho pozadí stoprocentně odpovídá tématu. Herní obrazovku pokrývá spousta stromů a přímo vedle válců zahlédnete jejich široké kmeny.

Ovládací tlačítka automatu naleznete pod válci na spodní straně obrazovky na tmavém pozadí. Jejich funkce je stejná jako u ostatních běžných automatů. Hráči zde mohou změnit hodnotu své sázky, ale také je možné nastavit počet aktivních výherních linií od 1 do 25. Hodnota vašich sázek v tomto automatu ovlivní hodnotu vašich výher a platí, že čím vyšší sázky vsadíte, tím vyšší výhry můžete vyhrát.

Herní symboly

Jednotlivé herní symboly jsou spojeny s tématem automatu. Narazíte tak na stromy, houby, žluté květiny, slunečnice, berušky, motýly, vážky, modré ptáčky, červené ptáčky, duhu, slunce, růže a zlatý zámek od zahrady. Zlatý zámek je wild symbolem tohoto automatu, který vaše získané výhry dokáže vynásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti