Menu

Doctor Love On Vacation

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Doctor Love On Vacation

Hrací Automat Doctor Love On Vacation Online ZdarmaDoctor Love on Vacations je pětiválcový hrací automat zdarma od společnosti NextGen 20 hracími liniemi. Je načase, aby doktor jel na dovolenou a jen kvůli tomu vám vyplatil nějaké peníze. Grafika hracího automatu je pestrobarevná a zábavná s tématikou Havaje. Najdete symboly doktora, surfařských prken, a protože se jedná o dovolenou, uvidíte i skleničky od martini a další dovolenkové věci. Doktor se díky svému šarmu dostane až k vám a přinese vám plnou náruč peněz. Jak jistě předpovídáte, wild symbolem je doktor a nahrazuje ostatní symboly mimo scatter symbol. Když vám wild symbol pomůže získat hrací kombinaci, zdvojnásobí vaši výhru.

Hrací Automat Doctor Love On Vacation Online Zdarma

 

Scatter symbolem je surfařské prkno a po zobrazení tří symbolů vám spustí volná zatočení. Budete mít šanci získat 12, 16 nebo 20 volných zatočení a všechny vaše získané výhry budou ztrojnásobeny. Bonusová hra může být v jejím průběhu opět spuštěna, takže máte opravdu velkou šanci přijít si na dobré peníze. Když si na válcích vytočíte 5 wild symbolů, vyhrajete úžasných 5000 mincí, takže vám pro jednou zaplatí váš doktor, místo toho, abyste mu platili vy. Každou vaši výhru máte možnost zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit pomocí bonusové hazardní hry. Hazardní hru můžete hrát až pětkrát po sobě, ale není ji možné hrát při výhře jackpotu.

Abyste v průběhu doktorovi dovolené mohli vyhrát, musíte si nastavit vaše sázky. Vyberte si počet hracích linií, se kterými chcete hrát a nastavte výši vaší sázky od 0,01 do 2,00. Vždy je tu i možnost pro hraní s velkými částkami. Pomocí tlačítka max nastavíte vaši sázku na maximum. A protože jde o dovolenou, tak si klidně sedněte a odpočívejte. Použijte tlačítko autoplay a nechce hrací automat pracovat za vás. Zasurfujte si a nacpěte si tašky penězi před tím, než se budete muset z prázdnin vrátit domů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti