Menu

Golden Flower of Life

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Flower of Life

Výherní Automat Golden Flower of Life Online ZdarmaVýherní automat Golden Flower of Life v sobě odráží čínskou kulturu. Tento výherní automat vytvořila společnost Casino Technology a zve tak všechny hráče, aby se nechali touto elegantní a při tom velmi bohatou kulturou nejlidnatější země na světě okouzlit.

Výherní Automat Golden Flower of Life Online Zdarma

 

Díky tomuto výhernímu automatu se budou hráči moci podívat přímo do srdce Zakázaného města plného nádherných a vyzdobených paláců. Pozadí automatu je tvořeno zdobenými stěnami, které byly pokryty zlatými ornamenty a květinami. Zvolené barvy pozadí jsou velmi elegantní a převládají v nich červené a fialové tóny. Osvětlení tohoto automatu bylo ztlumeno a nečekejte, že byste se na válcích setkali s mnoha živými postavami. Doprovodná hudba perfektně ladí s pozadím a dekorací automatu a přiblíží vám tak tradiční čínské melodie. Tento výherní automat vás zkrátka dokáže zcela pohltit.

Výherní automat Golden Flower of Life se rozkládá na pěti válcích s 2 výherními liniemi. Než se pustíte do hraní, je třeba si nejdříve nastavit své sázky. Pomocí červeného ovládacího tlačítka si můžete nastavit hodnotu vsazených mincí. Také je možné nastavit počet mincí vsazených na jednu výherní linii a počet aktivních výherních linií. Po ukončení nastavení stačí už jen stisknout modré tlačítko a válce roztočit.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují také symboly klasických hracích karet od kluka až po eso. Všechny symboly jsou při tom pestrobarevné a používají čínské znaky. Mezi další symboly patří zlatá mince a zlatý talíř, princezna v paláci a princ. Zlatá socha Buddhy je scatter symbolem tohoto automatu a zlatá květina má zase funkci wild symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti