Menu

Beach Party Wazdan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Beach Party Wazdan

Hrací Automat Beach Party Online ZdarmaMáte chuť zažít pořádnou party? Tak se pořádně držte. Beach Party je výherním automatem zdarma od společnosti Wazdan Gaming, ve kterém na vás nečekají pouze skvělé výhry, ale i spousta zábavy. Do hry vás určitě vtáhnou barevné symboly a vytříbená grafika. Tento výherní automat má 5 válců a 10 výherních linií. Jak jste již určitě uhodli, tento výherní automat je zaměřen na letní plážové párty. Proto mezi symboly naleznete mimo standardních symbolů hracích karet i celou řadu vychlazených koktejlů a zmrzlinové poháry.

Hrací Automat Beach Party Online Zdarma

 

Na pozadí na vás čeká klidný oceán a nádherný západ slunce, což skvěle doplňuje celé vnímání tohoto výherního automatu a činí ho více pohodovým. Pokud si tedy chcete užít pláže a vyhrát při tom skvělé odměny, pak je tento výherní automat to pravé místo pro vás. Tím nejlepším ale je, že tento výherní automat je nadupán speciálními funkcemi, díky kterým vás žádné výhry neminou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti