Menu

Alaskan Fishing

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alaskan Fishing

Hrací Automat Alaskan Fishing Online ZdarmaPokud je vaším koníčkem staré dobré chytání ryb, pak si zajisté zamilujete výherní automat Alaskan Fishing, který je od společnosti Microgaming, má 5 válců a 243 výherních linií. Jeho bonusová zatočení jsou naprosto úžasná a spolu se stacked wild symboly, násobiteli a dalšími funkcemi nabízejí štědré výplaty.

Výherní automat Alaskan Fishing je zasazen do aljašské tundry a k jeho celistvosti je přítomen i soundtrack, který vás dostane přesně do té nálady, kdy budete chtít potichoučku sedět a čekat na to, jaký úlovek vám roztočené válce přinesou. Grafika není tou nejsilnější stránkou tohoto automatu, ale naleznete zde celou řadu symbolů zobrazujících malá letadla, rybářské čluny, orly, medvědy Grizzly (pojídající lososa) a samozřejmě i spoustu různých ryb.

Hrací Automat Alaskan Fishing Online Zdarma

 

Wild symbolem je logo hry Alaskan Fishing, které nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol rybářského kufříku a evidentně šťastného rybáře. Wild symboly se mohou na válcích zobrazit jako stacked wild symboly, a to jak během základní hry, tak i během bonusové volné hry. Když si vytočíte 3 a více rybářských kufříků, pak získáte 15 volných zatočení. Během nich jsou všechny vaše výhry zdvojnásobeny a navíc můžete volná zatočení obnovit získáním dalších alespoň 3 kufříků. Během volných zatočení i během základní hry lze také spustit bonus létajících ryb.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti