Menu

Jewels Of The Orient

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jewels Of The Orient

Výherní Automat Jewels Of The Orient Zdarma OnlineSnili jste někdy o cestování napřít Asií? Tak přesně to můžete udělat, když roztočíte 5 válců tohoto video automatu od Microgaming software. Obsahuje 9 výherních linií, na nichž se tvoří výherní kombinace. K tomu vám napomůže wild symbol, za který lze navíc získat i jackpot, který činí 2500 násobek vaší sázky na výherní linii. Hráči budou také vyzváni, aby vstoupili do orientálního paláce, kde si mohou zahrát volná zatočení s násobiteli a bonusovými cenami.

Výherní Automat Jewels Of The Orient Zdarma Online

 

Po pravdě se nejedná o to nejzajímavější téma. Hra v podstatě následuje standardní vzor všech Asijsky laděných výherních automatů a neobsahuje nic jedinečného, co by vám mohla prodat. Ve hře tak naleznete všechny běžné herní symboly v podobě dekorativních orientálních ornamentů a řadu krásných žen ve stereotypních etnických šatech. Každá z nich prezentuje jinou barvu, což alespoň zajišťuje pěkný a živý vzhled hry. A ještě navíc, při vytvoření výherní kombinace dívky ožijí a předvedou malé animované vystoupení za doprovodu krátké hudební ukázky reprezentující jejich zemi původu. Například dívky v modrých šatech stojící před chrámem Taj Mahal spustí hudbu hrající na sitár, který je tradiční v jimi reprezentované Indii.

Jewels of the Orient je dalším kvalitním online automatem zdarma, který vytvořila renomovaná společnost Microgaming. Orient je označení, používané pro Asii a tento automat je opravdu celý o dobrodružné cestě za poklady Asie. Díky společnosti Microgaming se pro zážitky z této skvělé dobrodružné cesty nemusíte ani zvednout z vaší židle. Všechny atributy této hry včetně grafiky, animací a zvukových efektů jsou naprosto úžasné a skvěle propojené se samotným tématem. Tento výherní automat zdarma je jedním z automatů s těmi nejdokonalejšími symboly. Mezi nimi naleznete kufry plné zlata a čínské, japonské a indické krásky. To jsou asi ty nejzajímavější symboly. Symboly krásek vám mohou nabídnout opravdu nádherné ceny a výplaty. Logo hry funguje jako wild symbol, který může nahradit ostatní symboly a přeměnit nevýherní kombinace ve výherní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti