Menu

Cosmic Cat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cosmic Cat

Výherní Automat Cosmic Cat Online ZdarmaZažijte neopakovatelné vesmírné dobrodružství s úžasnou kosmickou kočkou. Jedná se o jeden z těch nejhranějších klasických automatů, který byl kdy vytvořen. S pouhými 3 válci a jednou jedinou výherní linií vám tento skvělý výherní automat zdarma nabízí vesmírné dobrodružství se skvělými výhrami v jednom. Maximální výhrou je úžasných 1000 mincí.

Výherní Automat Cosmic Cat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu můžete do hry vsadit jednu nebo dvě mince, jejichž hodnota se pohybuje od 25 centů po 5 dolarů. Wild symbolem je kosmická kočka, která má schopnost nahrazovat všechny ostatní symboly a vytvářet tak více výherních kombinací. Jackpot tohoto online automatu získáte za zobrazení třech kosmických koček na výherní linii. Abyste získali nejvyšší možnou výplatu, musíte hrát se dvěma mincemi. Pokud navíc hrajete s nejvyšší hodnotou mincí, pak se těšte na jackpot v hodnotě 5000 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti